Hlavní strana Ceník Fotogalerie pensionu Rezervace ubytování Kontakt Cesta k nám Zajímavosti okolí

Cesta k nám do PENSIONU POHODA PRAHA

Pension Pohoda Praha Pension Pohoda Praha Pension Pohoda Praha

Cesta autem od BRNA

Po D1 a dále po průmyslovém okruhu, který pak přejde v ulici Kbelská a na vrcholu kbelského kopce odbočte vpravo na ulici Mladoboleslavská a za čerpací stanici ÖMV na semaforech odbočte vlevo po ulici Vrchlabská. Po hlavní která přechází v ulici Semilská a přes semafory rovně a následně pak pátou ulicí doleva na Dalešickou a dále k nám na roh s ulicí Svijanská.

Cesta autem od Hradce Králové

Z D11 sjeďte nejdříve směr Mladá Boleslav a dalším sjezdem Praha-Černý most, po ulici Chlumecká, která přechází v Kolbenovu a dále doprava na ulici Kbelskou a na vrcholu kbelského kopce odbočte vpravo na ulici Mladoboleslavská a za čerpací stanici ÖMV na semaforech odbočte vlevo po ulici Vrchlabská. Po hlavní která přechází v ulici Semilská a přes semafory rovně a následně pak pátou ulicí doleva na Dalešickou a dále k nám na roh s ulicí Svijanská.

Cesta vlakem

Z hlavní nádraží do stanice Praha-Kbely (20 minut dle jízdního řádu) a dále pak pěšky ulicí Toužimskou, pak šestou ulicí doprava na Semilskou a dále pak pátou ulicí vlevo na Dalešickou. Pak již jen několik kroků na roh s ulicí Svijanskou.

Vlakové spojení (jizdní řády)

Metrem C a busem 302 nebo 185

Z centra na konečnou metra C do stanice Letňany a dále pak busem 302 nebo 185 na zastávku Sovenická (9minut dle jízdního řádu) a po vystoupení pokračujte pěšky ve směru jízdy a zahněte druhou ulicí vlevo do ulice Dalešická. Pak již jen několik kroků na roh s ulicí Svijanskou.

Metrem B a busem 302 nebo 185

Z centra na stanici Palmovka a dále pak busem 302 nebo 185 na zastávku Sovenická (9minut dle jízdního řádu) a po vystoupení pokračujte pěšky ve směru jízdy a zahněte druhou ulicí vlevo do ulice Dalešická. Pak již jen několik kroků na roh s ulicí Svijanskou.

Metrem C a busem 201

Z centra na konečnou metra C do stanice Letňany a dále pak busem 201 na zastávku Letecké opravny a dále pak první ulicí vlevo na Hrušovickou a následně druhou ulicí vpravo na Mohelnická a dále pvní ulici vlevo do ulice Svijanská, tou až na konec k nám na oh s ulicí Dalešická.

PENSION POHODA PRAHA
Svijanská 553/62
197 00 Praha 9 - Kbely
(Penzion 3km od výstaviště PVA Letňany)
tel: +420 739 777 400